WYNAJEM  IGŁOFILTRÓW
Nie marnuj czasu na walkę z wodą i błotem zalewającym wykopy. Skorzystaj z naszych usług.

 
            

Wynajem igłofiltrów

- Agregaty igłofiltrowe
  elektryczne i spalinowe
- kompletne zestawy
  igłofiltrowe do osuszania
  wykopów budowlanych
- pompy do wody czystej
  i brudnej
- agregaty prądotwórcze
- nagrzewnice olejowe

 www.iglofiltrowanie.pl
Kontakt

GIFTEX
ul. Warszawska 11
05-240 Tłuszcz
woj. mazowieckie

tel. 602 682 476
 


Ze względu na dużą zmienność warunków pracy i oczekiwań klientów każdy zestaw igłofiltrowy powinien być wyceniany oddzielnie.

Na cenę wynajmu ma wpływ długość trwania wynajmu, rodzaj agregatu pompowego, wymagana ilość igłofiltrów, rodzaj gruntu do osuszenia, odległość do miejsca zrzutu wody uzyskanej z igłofiltrowania.

Ceny za kompletny zestaw mieszczą się w zakresie od 200zł do 350zł w zależności od wielkości instalacji, ilości igłofiltrów, rodzaju pompy i okresu wynajmu.
Istnieje możliwość wynajmu samego agregatu pompowego oraz pomp dodatkowych.


Na cenę ma również wpływ zakres usług dodatkowych, które będziemy wykonywali na Państwa zlecenie. Wchodzi w to transport na i z miejsca budowy, ustawienie instalacji igłofiltrowej i wpłukanie igłofiltrów, ewentualne szkolenie Państwa pracowników w zakresie obsługi zestawu lub stały nadzór nad poprawnym osuszaniem wykopów. Przy bardziej skomplikowanym zadaniu możemy również wykonać badanie gruntu pod względem przepuszczalności i poziomu wody, zaprojektować system odwodnienia wykopów i zaproponować dobór sprzętu.

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Postaramy się dobrać dla Ciebie możliwie najlepszy zestaw odwodnieniowy.